| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Storytime xD

Eu plac un baiat de la scoala si la fel si el. Ma place big grin Stiu asta de la prietenii lui rolling on the floor Si am si motive: Se holbeaza la mine, imi zambeste, in preajma mea e destul de rusinat etc. Si a spus ca am un caine dragut rolling on the floor Dar il vad destul de rar... sad Nu stiu cum sa explic, scoala noastra este impartita in 3 cladiri, una mare, una medie si una mica. Eu stau in cladirea mare iar el in cea mica, sunt destul de apropiate dar eh. Ma rog, sa trec la intrebare:
Cum as putea sa ii dau SEMNE ca il plac? El ma place si stiu asta, dar el nu stie ca il plac... Si as vrea sa afle cumva, dar nu sa ii spun eu sau vreo prietena de a mea ca ar fi ciudat...

Răspuns Câştigător
| 1234BLAZER1234 a răspuns:

Dă-i mesaj pe Facebook, uităte în ochii lui vreo 3-4 secunde și zâmbește, încearcă să scapi câteva caiete în fața lui, sau puneți cea mai bună prietenă să-i spună, nu e ciudat deloc. Succes!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noi baieti nu prea stim sa intelegem semnele astea care ni le fac fetele, mai bine vorbesti cu el macar pe Facebook cu tupeu

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-i zambesti de fiecare data cand va vedeti, asta ar fi semnul care ii confirma ca il placi!
Restul este problema lui, sa te salute, sau sa vorbeasca cu tine.

| Anonimă1666 a răspuns:

Buna
Spune-i,nu-i deloc ciudat daca faci asta.Te place, adica pune-te in locul lui.Nu ti-ar placea ca cineva de care-ti place sa-ti spuna ca te place?laughing)

| BeagleLover a răspuns (pentru Anonimă1666):

Nu ne vorbim prea des. Adica nu ne vorbim deloc rolling on the floor) Dar si eu il plac, si el ma place... Suntem amandoi timizi xD

| Anonimă1666 a răspuns (pentru BeagleLover):

Daca n-ai curaj sa-i zici in fata, trimite-i un mesaj pe Facebook, wapp. sigur o sa se bucure cand o sa afle. Daca nu face el primul pas, n-ai nimic de asteptat! laughing

| BeagleLover a răspuns:

Nu m-am exprimat eu bine happy Nu e ciudat, dar mie mi-ar fi foarte rusineeeee... Sunt o fire mai timida, de asta inca nu a aflat ca il plac

| BeagleLover a răspuns:

Nicolae207 da, ar fi ceva... Nu m-am gandit la asta... Mi-e rusine dar am s-o fac! Am s-o intreb si pe prietena mea cea mai buna daca sa fac sau nu asta! (y)

| Nicolae207 a răspuns:

Buna!
Ii poti da add pe Facebook si sa incepi sa comunici cu el, si incet- incet mai schimbi subiecte, ii mai dai un kiss, si isi da el seama.
Mult succes!