| Stan_Raul_1990 a întrebat:

este adevarat ca fetele se excita de la imbratisari?,adica nu neaparat sa se ude, dar cineva imi spunea ca se excita intr un fel anume si ca din cauza asta s-ar putea sa le placa de tine si alte lucruri; este adevarata treaba asta? va rog ajutati-ma.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da e adevarat

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Este cel mai reusit nume din istorie.

| neutrino a răspuns:

Nici chiar asa, nu visa aiurea si tine minte ca baietii se excita mult mai usor decat fetele!

| T0T a răspuns:

Nu se excita dar le place. Unele se excita daca e cineva de care sunt foarte atrase.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat, ca fetele se excita atunci cand sunt imbratisate.Se excita mai mult atunci cand simt la baiatul care le imbratiseaza, ceva tare intre picioarele acestuia.

| LoveSleep a răspuns:

Nu se excită nimeni de la o îmbrățișare. În schimb, e adevărat că pentru unele fete o îmbrățișare contează mai mult decât ai putea crede.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Aha

| Stan_Raul_1990 explică (pentru LoveSleep):

In ce fel conteaza?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o fata este diferență dintre a se excita si a placea.
Într adevăr, daca fata primește o îmbrățișare de la cineva pe care aceasta il place, va simți o senzație de bine, placere, bucurie, dar nu sa se ude.

| Stan_Raul_1990 explică (pentru anonim_4396):

Ok ...intelg si eu ca nu se uda...dar se intampla ceva, s o influenteze, cand ii dai imbratisarea? ..nu stiu, pe langa "senzatia de bine", ceva special acolo? laughing happy

| TanteMarianne a răspuns:

Sincera sa fiu eu m-am imbratisat cu o gramada de baieti pana acum (dintre care de unul mi-a placut ) si sincera sa fiu chiar si atunci cand m-am imbratisat cu cel care mi-a placut un pic n-am simtit nimic.

| FlorinIsc a răspuns:

Cum sa se excite de la imbratisari frate? Tu te exciti de la o strangere de mana cu o fata? Gandeste si tu laughing)