| facpipi a întrebat:

eu merg pe principiul ca mastrubarea e un mod prin care te auto-cunosti, asa ca am incercat sa stimulez cum s-ar simti daca mi-ar face cineva oral cu ajutorul sapunului si a apei. De ce daca frec prea mult si tare capul penisului imi vine sa eliberez urina?( numele contului e pus la misto de vreo cativa ani)
Cum as putea sa schimb acest lucru? Efectiv mi se pare un lucru jenant

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atingerea fina si placuta dintre pielea deosebit de sensibila a glandului cu niste buze senzuale si limba cu ale ei miscari subtile, nu poate fi realizata cu ajutorul apei si sapunului. laughing Fiind vorba de 2 lucruri complet diferite rezulta ca si senzatiile aparute nu pot fi comparate. Iti vei da seama de diferenta practic imposibil de explicat, doar in momentul in care o "experta" iti va efectua un oral meserias. Pana atunci bafta la masturbare deoarece te scapa de stresul sexual acumulat.

| Paul2222 a răspuns:

Urineaza inainte de masturbare.

P.S. : Nu e nici macar pe aproape de senzatia reala.