| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am inceput viata sexuala acum cateva luni (eu pt prima data). de ceva timp el tot insista sa imi faca oral, iar eu il refuz. Nu este vorba ca nu sunt ingrijita, din contra! Doar ca imi este teama ca lui nu ii va placea si nu va sti cum sa imi spuna.m-as simti foarte prost, si de aceea incerc sa evit o situatie neplacuta. normal ca daca nu ii place, nu il voi obliga sa o faca doar mi-e teama de reactia aia pe moment. Sfaturiii sad :*

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dude, lasa grijile si baga-l cu botul la savarina.

| RAY a răspuns:

De unde sti tu viitorul? Nici nu ai incercat dar deja sti cool, o sa-i placa si tie la fel, relaxare

| corbulalbrosu a răspuns:

Gandesti prea mult si din pacate foarte prost. NO COMMENT. happy

| anne3798 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu imi este prea util! laughing

| mihai69 a răspuns:

Lasă-l; dacă nu era sigur, nu te ruga!
Învață să trăiești clipa! o să vezi cât e de bine.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el vrea sa-ti faca oral, lasa-l sa-ti faca. Asta inseamna ca ii place asa cum esti.

| seth2016 a răspuns:

Daca vrea lasa-l. Daca nu te simti OK dupa primul oral explica-i si ofera-i alta jucarie. Daca-ti place v-ati scos.

Frica ta e complet irationala. Ai doar grija sa nu ai gust de sapun.

| n1445 a răspuns:

Treci peste inhibitii. Daca nu incerci nu vei sti niciodata si daca el isi doreste sa o faca atunci fata nu stii ce pierzi.

| Axde a răspuns:

Lasa-l. Nu are ce sa nu ii placa daca esti ingrijita cum zici, daca el vrea sa-ti faca inseamna ca ii place.
Oricum tie ar trebui sa iti placa.