| vivigirl a întrebat:

Exista un baiat la care mai tin de ceva timp. In trecut a fost ceva intre noi doi dar acum nu mai este. El imi spune ca mai tine la mine. dar de ceva timp el sta cu o fata pe care eu nu o pot suporta si ma doare sa ii vad mereu impreuna. El imi tot spune ca sunt amici si atata tot si ca nu poate fi cu ea. Eu insa nu cred.toata lumea spune ca ei doi ar putea fi impreuna deoarece afara stau mai mereu amandoi, el o suna in fiecare seara, o conduce acasa, pune statusuri pe mess mai de dragoste si mereu il intreb pentru cine este si el imi spune ca e pentru amica lui. Iar intr-o seara el avea poza ei la avatar, iar ea poza lui. si eu am inceput sa plang. El ma bagat in seama dar nu i-am raspuns... apoi m-a sunat sa-mi explice ca nu sunt impreuna iar eu incercam sa ascund faptul ca am plans dar si-a dat seama dupa voce si mi-a spus sa nu mai plang. Cand am iesit afara el ma privea intr-una si imi zambea, pe mess ma baga in seama. dar nu prea ii raspundeam pentru ca nu vroiam sa vorbesc cu el ca sa nu-mi mai spuna cat de extraordinara e amica lui. Iar de curand am aflat de la cineva ca ea a pus poza cu el la avatar ca sa imi faca mie in ciuda. In fine. i-am spus si lui si lucrul asta nu i-a pasat si mi-a spus ca pot sa stau cu el cu prietenul lui si cu ea.asta daca vreau. Dar nu am acceptat pentru ca sta si ea iar eu daca nu o suport mi-e ca nu ma mai pot abtine si ii trag o palma laughing. Pe mess, i-am reprosat ca si el a gresit in trecut de s-a terminat tot intre noi doi si mi-a spus sa nu-l trag la raspundere sau sa ii cer explicatii ca de ce o suna in fiecare seara si o conduce acasa pe taratura aia de fata. Pana acum am dedus ca este prost.laughing Eu niciodata nu l-am tras la raspundere pentru ce face. el singur vine la mine sa-mi da explicatii.

Ce ma sfatuiti sa fac mai departe?

Multumesc kiss.

5 răspunsuri:
| OFM a răspuns:

Sa ii demostrezi lui ca ea e cu el ca sa iti faca tie in ciuda bafta.

| Angel_4471 a răspuns:

Parerea mea e ca vrea sa te faca geloasa. Daca ar fi doar amici nu ar mai face lucrurile astea.

| Angel_4471 a răspuns:

Parerea mea este ca vrea doar sa te faca geloasa. Daca ar fi amici nu ar mai face lucrurile acestea.

| Angel_4471 a răspuns:

Parerea mea este ca vrea sa te faca geloasa. Daca ar fi doar amici nu ar mai face lucrurile acestea.

| Simoni a răspuns:

Intr`adevar asa este ea sta cu el doar ca sa iti faca tie in ciuda. dar tu arata`i ca nu iti pasawinking. date si tu pe langa alti baieti cand esti in preajma lui si daca este nervos sau se uita urat inseamna ca el chiar tine la tinewinking.
bafta :*