| oannii a întrebat:

wave

Am o problema.
Noi suntem 3 prieteni, 2 fete si un baiat am copilarit impreuna de cand ne stim suntem cei mai buni prieteni, iar prietenei mele ii place de baiatul respectiv, parinti mei se inteleg foarte bine cu parinti lui, si sora mea mai mare a aflat de la mama lui ca cica ii place de ea de cand sunt mici, iar eu spun la fel deoarece se vede pe fata lui... iar ea nu vrea sa creada asta, desi exista chestia aceea cu la si 59 de gandeste la tine la fix te iubeste si la si un min te inseala ea crede in asta. si tot timpul printe si 59 si fix, i.am spus ca sunt prea mari coincidentele si se uita la ea cu ochi dulci. si se apropie de ea vrand sa o sarunte si asa mai departe. voi ce credeti o place sau nu? Funda! am nevoie de ajutorul vostru! P. S:el tot neaga asta. desi stie ca mie poate sa-mi spuna orice nu o face! happy

Răspuns Câştigător
| alee_3005 a răspuns:

Aceeasi povetse mereu insa cu timpul se va aranja totul tu incearca sa ii apropii si lasa-i pe ei sa decida ce sa va intampla pe viitor P.S:El isi va da singur seama daca o place si atunci nu ii va fi rusine sa iti zica.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietii mai greu recunosc,pana si fata de ei,ca le place o fata.
Lasati-i timp si spatiu baiatului.
Cand va fi pregatit,n-o sa-l mai recunosti, nici tu, nici ea!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Mereu se intampla la fel
Sunt 3 prieteni dintre care 2 se intragostesc happy
Dhaa. eu cred ca o place