| narutouzumachi a întrebat:

Help please cred ca m-am indragostit de o fata din aceeasi clasa cu mine. Avem multe pasiuni comune cum ar fi : animeurile, manga, rockul, si multe altele. Ea este foarte draguta si sensibila. Stiu multe despre ea pentru ca suntem foarte apropiati. Mereu are grija de mine, adica mai mereu imi spune "vezi ca iti sta rau parul, vino sa til aranjez ", iar eu mereu o apar de perversi. Ea mereu imi spune cum ar fi pentru ea baiatul ideal, iar in marea parte ma descrie pe mine. Ce ar trebui sa fac.

Răspuns Câştigător
| GeorgiaaRose a răspuns:

Bună.
Din câte ai descris, fata pare că te place. Încercarea moarte n-are.
Invit-o la film sau la un suc, unde să fiţi doar voi doi şi o poţi întreba acolo dacă simte ceva pentru tine. Dacă da, de ce ai mai aştepta? Se vede că vă potriviţi. Aveţi aceleaşi pasiuni, iar deja vă comportaţi ca un cuplu.
#P.s: Sunteţi adorabili. :3

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invita fata la un suc si...pup-o!

| loverboy111 a răspuns:

Descrio si tu vorbind dere fata ideala ca se prindea ea. Daca nu se prinde.Continua cu aluziile. Sunt sigur ca te place. Si ea stie ca o placi oricum din moment ce'o aperi de perversi