| BadassFox a întrebat:

Ieri seara m-am intalnit cu o fata la o petrecere si chiar imi place de ea, imi pare de treaba, nu stiu daca ei ii place de mine. Cum pot incepe o discutie cu ea pe Facebook, incat sa nu raman fara subiecte?

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

Totul incepe cu prima intalnire sa stii asta.prima data trebuie sa vorbesti cu ea fata in fata. daca ai sa vb cu ea pe facebook o sa spuna ca esti prost de duzina cum fac multi tineri in ziua de azi.trebuie sa o convingi sa ii castigi increderea si iti garantez ca nu vei ramane niciodata fara subiect de vb.doar in cazul in care fata este o fire mai tacuta ai ceva sanse sa ramai fara subiect.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La inceput ii poti "recita" cateva poezii, sunt suficiente in literatura de specialitate, pana cand vei gasi altceva.

| paceandlove a răspuns:

Pai normal buna..etc,si o intrebi chestii marunte despre muzica,genul de baieti de care e atrasa, despre copliarie, sa fi interesat de tot ce iti spune, sa memorezi date importante, lucruri marunte.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Mai bine vorbesti fata-n-fata cu ea

| Emysul97 a răspuns:

NU INCEPE DISCUTIA CU EA PE FACEBOOK! Asta e cea mai mare prostie posibila... Daca iti place de ea du-te la ea! Eu am facut prostia de a incepe sa vb cu o fata pe facebook si acum suntem doar amici! sad

| BadassFox explică (pentru Emysul97):

Ea sta la oras in timp ce eu stau la tara, de asta incep discutia pe Facebook