| tweety21 a întrebat:

Buna TPU imi doresc tare mult aa raman insarcinata la fel si sotul meu.
Dupa ce prietenul meu a ejaculat in mine eu mam spalat peste 10 minute inauntru.
Are ceva, afk afecteaza asta cu ceva sau?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Parca erai gravida in 5 luni in alta intrebare...
poti sa te speli si o ora, sanse sa ramane ceva dracusori pe acolo inca sunt.
daca tot vrei sa ramai insarcinata, nu te mai spala inauntru si speculeaza momentul de varf al ovulatiei.
sa faceti tripleti! bafta!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu si sotul vreti un copil si tu faci sex cu prietenul?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Să-nţeleg că faci sex cu "prietenul" pentru că "soţul tău" îşi doreşte "tare mult să rămâi însărcinată"? rolling on the floor

| pietrean a răspuns:

Unul din copii care face de rusine generatia de astazi! Minciuni(ba doreste sa ramana insarcinata, ba este deja in cinci luni) si incoerenta(ba sot, ba iubit, ba prieten), care pot fi din cauza lipsei de educatie si cultura.

| tweety21 explică:

Nuuu e tot el, doar ca ii spun in mai multe feluri, dar este tot el

| tweety21 explică:

Draga pietrean pe acest cont nu intru doar eu si mai multe persoane, in aceasta postare ma refeream la sotul meu, dar ii mai spun si prieten si iubit ai puiul meu.
Ii spn in mai multe feluri

| MihaelaDart a răspuns (pentru tweety21):

Daca tu ai spus ca acceseaza mai multe persoane contul tau ceea ce pare 100 % o minciuna faptul ca e aceeasi scriere in toate intrebarile si raspunsurile tale si de cum te exprim. singura te minti, nu pe noi.

Citez "Deci noi vrem acest copil, el stati linistiti voi ca nu e genu sa ma lase.
Daca voi vi s.a i tamplat, stati calmi ca eu nu sunt fufa sa ma duc la orcare daca a-ti stii despre ce e vorba nu a-ti mai vb asa.
Deci eu v-am intrebare daca i s-ar intampla ceva daca eu tin cu el si spn ca ao eu am vrut.
Pe el nu il arde focu de inchisoare ca e constient ca daca ai mei is incapatanati asta e, dar pe mine ma intereseaza.
Pentru el ce conteaza e sa fim amandoi, intrebare e daca eu le spn la politisti ca eu am vrut si chestii din asta i se mai poate ibtampla ceva."

Pana la urma esti minora, nu iti poate fi nici sot, este un caz de corupere de minori pana in momentul de fata oricat ai vrea tu copilul asta. Gandeste-te ca un copil nu este de joaca. Tu fiind o eleva fara un loc de munca cum vei putea sa-l cresti? Daca zici tu ca "sot" ori prieten cum il "alinti" cara in carca povara unui copil insarcinat cu un copil. Nu te gandi ca dintr-un salariu vei putea sa il cresti. Mai bine l-ai da spre adoptie si macar cu ajutorul asteia sa-si gaseasca niste parinti care ii pot oferi totul. Cresterea unui copil este cea mai costisitoare. Cand acest copil va avea 3-4 ani si vei auzi "mami, vreau sa-mi iei ceva dulce" "mami vreau sa-mi iei jucaria aia" nu-l poti duce cu zaharul cu alta data... il chinui. Tu avand fie 8 clase neterminate sa nu crezi ca ai vreo sansa de angajare, asa cum au cei care termina un liceul sau facultatea... Nu pune mereu in carca si parintii tai, acestia nu vor avea puterea sa te ajute o viata intreaga.

Gandeste-te din timp ce vrei sa faci cu copilul! Il vei chinui pe el mai mult. Cu un salariu de 600-800 lei nu este de ajuns in cresterea lui.

Asculta ce sfaturi primesti si nu face dupa capul tau!