| Chifteluța a întrebat:

Imi e putin rusine, dar sunt baiat, am 13 ani iar de ceva timp mi-au aparut un fel de brobonite, nu stiu cum sa le numesc, pe penis. Este normal?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca acele bubite de care vorbesti sunt din cauza iritatiei aparuta in urma caldurii din acest anotimp. Spala-te mai des cu apa calda si sapun de sulf.

| vocea a răspuns:

Nu nu este probabil este o iritatie ar trebui sa mergi la medic repede, bafta fratioare si spalate cu ceai de musetel

| MarishB a răspuns:

Avand in vedere varsta probabil sunt pete Fordyce, sunt normale la varsta ta avand in vedere ca esti in perioada pubertatii. Sunt de obicei rosii/albe si nu dor - https://en.wikipedia.org/wiki/Fordyce_spots

| Nk_Edy_1999_6tGm a răspuns:

Cernobil confirmed