| Hokostbaby a întrebat:

Imi place de o colega din clasa de la mine si vreau sa nu-mi mai placa! Chestia e ca imi place de ea de mai mult de jumatate de an si sunt asa de timid ca nici cand am fost la mare, doar cu ea, 4 zile si 5 nopti nu am indraznit sa fac vreo miscare.
Petrecem foarte mult timp impreuna dar mai mult la scoala, si cand chiulim, facem meditatii, etc. Ea sta in alt oras si iese cu gasca ei peste tot, in cluburi, mall-uri si, chiar daca stiu ca suna prostesc sunt gelos. Mai dureaza cateva luni pana imi iau masina, ca sa ne plimbam si in weekenduri, asa cum imi aminteste mereu ca o sa facem daca imi iau masina, si nu mai rezist. Este vreun fel in care as putea sa devin indiferent fata de ea?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Doar daca rupi legatura definitiv cu ea sau capeti atractie pentru alta fata, altfel nu ai cum.