| Bogdan1234435 a întrebat:

imi place de o data mai mica decat mine cu un an. Vorbit cu ea de cateva ori. SI pot spune ca am avut o conversatie foarte placuta... Cand am invitat-o in oras nu a vrut sa iasa cu mine pentru can tocmai she despartise de fostul... Am aflat dupa ca fostul a cost in gunoi... Cum pot sa o FAC sa se razgandeasca?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acum nu ai cum, fata deja te-a refuzat politicos.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Tu bati aiurea pe subiect. Acum nu de un pretendent care sa o sufoce are nevoie. Mai rau faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fost e un gunoi. Pana cand o vezi cu el de mana, moment in care iti va spune ca era suparata cand l-a numit gunoi. Apoi, iar va fi gunoi, iar il va tine de mana, iar gunoi si tot asa.

Ideea e ca tu tot nu vei fi cu ea.

| Bogdan1234435 explică:

Vroiam sa spun can as vrea sa o ajut cumva sa uite

| Bogdan1234435 explică:

Asta inseamna ca as putea sa o invit peste catva timp?

| Bogdan1234435 explică:

Asta mi-am DAT si eu seama. De asta am zis dupa CE trece ceva vreme

| Bogdan1234435 explică:

Nu ea a spus asta... Eu spun asta pentru ca stiu cum s-a comportat cu ea