| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata cu 3 ani mai mare ca mine si vorbesc cu ea in fiecare zi pe Facebook, messenger si la telefon. Problema e ca exista o distanta de vreo 400 de km intre noi. Acum as dori parerea voastra. Vorbesc cu ea, ne intelegem bine intr-o zi, discutam, ea imi spune tot si urmatoarea zi nu imi mai vorbeste deloc, desi la facebook apare ca imi vede mesajele, si nici la telefon nu imi raspunde, ba chiar imi da offline la mess. Nu stiu ce sa mai cred, eu zic ca ma place putin... Si toata ziua posteaza pe Facebook melodii de dragoste, si statusuri legate de orgolii de genul Orgoliul invinge sentimentele? Voi ce credeti? Va rog ajutati-ma. Dau funda+vot+merci frumos. sad P.S: Ea intra pe facebook doar la ora 00:00 si iese exact la ora 1:40, in fiecare zi! Parca ar fi un ceas.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa-ti faci de lucru cu ea, dupa ce ca e distanta mare de 400 km intre voi, mai iti face si figuri in sensul ca daca azi nu are chef sa vorbeasca cu tine...nu vorbeste, maine se razgandeste si tot asa, atunci ce fa face sa va mai si intalniti? nu cred ca e de tine tipa

| schajuman1344 a răspuns (pentru mona):

Asa este...multumesc frumos...My heart is broken.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pacat ca esti tanar si nu realizezi ca nu ai minte.

| schajuman1344 a răspuns:

Nici gramatica ta nu ma mira, sa stii...

| anonim_4396 explică (pentru schajuman1344):

Unii nu se deranjeaza sa se uite cu telescopul la fiecare litera pe care o scrie(ca tine), ca sa scrie corect.

| schajuman1344 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze ca am vorbit asa urat...eu o stiu pe ea fata in fata am vorbit cu ea am iesit, dar singura noastra metoda de a vorbi este mediul online. Tu trebuie sa intelegi...Nu ai avut macar o data inima franta? Stiu ca esti un om extraordinar si care ma poate intelege. Merci.

| rasfatatataa a răspuns:

NU stiu ce sa zic,,, poate ca ii este greu si ei pentru ca stie ca va desparte o asemenea distanta,, eu merg pe ideea ca ochii care nu se vad se uita ..sau vrea sa se joace cu tine putin ca sa vada cat de interesat esti de ea

| schajuman1344 a răspuns (pentru rasfatatataa):

Nu stiu nici eu ce sa zic, o sa vad eu. Eu ma intalnesc cu ea dar foarte rar...atunci cand trec prin zona aia...