| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu 10 ani si are 26... in principiu problema este ca eu nu stiu daca ii plac lui. de asemenea imi este antrenor de tenis de 2 luni. pe teren se comporta foate frumos cu mine : vorbeste frumos dar parca prea incet incat uneori il pun sa repete ce a spus, imi zambeste cand vorbeste, si mi se pare ca evita sa ma priveasca in ochi incat mai tot timpul cand vorbeste cu mine are tendinta de a se uita in jos chiar si cand ma saluta. o data i-am spus : 'sper sa ma descurc mai bine astazi ' si el mi-a raspuns : 'si eu sper din tot sufletul '. intr-o alta zi mi-a aratat special trofeul pe care la castigat. si cu toate astea cand gaseste timp liber pleaca de pe teren. din acest comportament reiese ca ii place de mine sau se comporta ca un antrenor amabil? ce sanse as avea sa fiu cu el si cum as putea sa il abordez nestiind ca eu il plac decat daca ma da de gol privirea si tonul vocii.
Specific ca nu are iubita. happy

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

La 16 ani in loc sa te intereseze scoala si baieti de varsta ta sau chiar cu 1-2 ani mai mari ca tine tu iti doresti o relatie cu un tip de 26 ani...Nu crezi ca e putin cam mare pentru tine?
Totusi o sa iti raspund la intrebare:Nu cred ca tipul respectiv se simte atras de un copil, se poarta frumos pentru ca asa trebuie sa se poarte!

| RammsteinHH a răspuns:

Pff, numa un antrenor ti-ai putut gasi laughing?
I-ati si tu un baiat pentru tine nu barbati in toata firea laughing

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Nu conteaza virsta, frumusetea sau inaltimea, daca iti place, iti place si punct! trebuie desigur sa mai astepti sa vezi cum se mai comporta cu tine.dar din pacate si sfatul meu este ca e prea mare si cind va imbatrini va trebui sa ai grija de el. desigur daca se va intimpla si asta. gaseste-ti un baiat in jurul virstei tale cu care sa nu ai atitea probleme si sa fiti ambii pregatiti in acelasi timp pentru mai apoi.

| Ionita_Alex_1993 a răspuns:

Iti dau 50% sanse noroc! Si da te place, din mai multe motive...laughing