| ScumpikutzaDeea3 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine. Nu stiu daca ma place. Sta langa mine afara si la biserica cand merg. Se joaca cu mine.Ma lasa sa ma joc in parul lui. Ieri am fost afara si o prietena mi-a zis : "Ce frumoasa esti cu suvitele acestea ". Si el a aprobat "Da, foarte frumoasa. Face multe gesturi dragute, dar daca nu simte nimic pentru mine. Daca crede ca sunt prea mica. Oare ma place? Raspuns urgent. Dau funda.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da.

| HolyPotato a răspuns:

Dacă ești adolescentă răspunsul e simplu: vrea să facă sex cu tine.
Ăsta e singurul motiv pentru care băieții mai mari se uită la puștoaice.

| RAY a răspuns:

Nu-i bine fata mami sa o faceti in biserica ca aveti audeinta mare si de pe lumea cealalta

| grab a răspuns:

Pai cand mai mergeti la biserica, in timpul Crezului pune-i mana pe picior tongue
Vezi daca se pierde o octava din cor inseamna ca te iubeste si poti sa incepi cu mana pe crac in sus pana ajunge Crezul la "...viata veacului ce va sa vie!". ahhhh I'm comming! tongue

| LineGuide a răspuns:

Depinde cat de mica esti, dar eu cred ca vrea sa faca o impresie buna, cu sau fara sentimente. Merita sa-l intrebi in fata daca vrea ceva serios sa pur si simplu vrea o aventura.
Mult noroc!

| BlueViP a răspuns:

Poate te place, poate nu. Singura cale sa aflii e sa-l intrebi. Depinde si de varsta pentru ca 3 ani pot insemna o eternitate sau nimic. Dupa ce ne povestesti tu, pare sa te placa.

| DariusRemus56 a răspuns:

Eu as spune asa, poate te iubeste s vrea sa faca inpresie buna 3 ani nu e mult eu cu iubita ea ne iubim foarte mult...de si ia e mai mare ca mine cu 1 an...