| Elena20022903 a întrebat:

Bună TPU, îmi place de un baiat. Trece în clasa a 9-a și eu în clasa a8-a, astăzi am fost cu bicicleta cu mai mulți prietenî, printre care și el. Era un caine sî mi-a spus sa mă duc lângă el? Mă place? Nu vorbesc cu el pe facebook, pentru ca nu știu ce sa îi zic. Este așa frumos. Ziceți mi ce îi pot zice.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cainele ti-a spus sa te duci langa el? Atunci sigur te place! Nu am inteles insa cine este asa frumos: baiatul sau cainele?

| Doub a răspuns:

" Era un caine sî mi-a spus sa mă duc lângă el?"- Ne întrebi pe noi?

Te-a pus să stai cu câinii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident te place! El a vrut sa te protejeze. Eu iti recomand sa vorbeste cu el, dar nu pe facebook, ci in viata reala. Astfel te mai cunosti cu el, vezi daca aveti lucruri in comun etc. Parerea mea este ca ar trebui sa faci si tu un mic pas...el deja a facut. FUNDA?

| AlexanderHamilton a răspuns:

Doamne ce intrebare =]]]
Ce trebuia sa faca omu'? sa te arunce la caini?