| anonima122 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat oare el ma place?
Se poarta mai frumoas cu mine fata de celelalte fete, Daca il rog sa se urce in copac sa imi i-a corcoduse se duce dar daca il roaga alta fata nu. Vorbim foarte mult la telefon sau afara.
Credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da sau isi bate joc de tine,depinde ce oameni sunt pe acolo jegosi sau de treaba daca sunt jegosi posibil sa-si bata joc de tine daca sunt de treaba e totul ok, fa tu primul pas sau dai semne, bft.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Da mai te place dupa ce neai povestit aici fa u primul pass si ai sa veziwinking

| Change a răspuns:

Cu siguranta te place.Arata-i si tu ce simti pentru el si totul va veni de la sine.

| IubesteEa a răspuns:

Da cred cu adevarat ca te place asa mi s-a intamplat si mie si daca e sa fiti impreuna sa nu crezi ce zice lumeea crede-ma stiu ce spun intreaba-l daca simte ceva pentru tine daca zice nu, asta e iti gasesti altu :* si stiu cum e asa facea si fostul meu prieten foarte frumos as vrea sa dau timpul inapoi dar asta e l-am uitat ma uitat si tu continua sa speri :* mult succes funda?

| Anonima22 a răspuns:

Da te place da nu astepta sa ti-o spuna fa tu primul pas

| compaq15 a răspuns:

Logic; nu mai sta pe ganduri frate x(

| Georgiii_4994 a răspuns:

Ma vereestraight face eu cred ca voi pune-ti aceste intrebari "retorice" ca sa auziti de la noi ca "daaaa, te place" numai un prost nu si-ar da seama ca te place. Frateestraight face Peste ce oameni mai dai straight face