| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Imi place foarte mult de un tip.L-am gasit din intamplare pe Facebook si i-am dat cerere pt ca mi se părea interesant profilul lui.Mi-a acceptat cererea si s-a băgat cu mine în seamă.Am vorbit câteva zile si insista zi de zi să ne vedem si in cele din urmă ne-am văzut.Am văzut un film, timp în care m-a luat în brațe si m-a pupat pe obraz, frunte, buze, mi-a pupat mâinile etc.Si mi-a zis ca sunt frumoasă, drăguță, simpatică etc.Am vorbit apoi pe Facebook din nou, dar nu ma mai cauta asa des si eu l-am întrebat de ce.Si mi-a zis ca el vrea sa fie cu mine, iti doreste asta, mă place si ca deja ma consideră prietena lui.Cand vorbim, mă alinta, îmi spune iubita mea, frumoasa mea si tot asa, dar nu ma bagă prea des in seama cu toate că intra pe Facebook, nu sa stea, doar intra din cand in cand.Imi scrie dimineata sau seara.Eu nu eram atunci hotărâtă dacă să mă văd sau nu cu el, dar el tot insista si a venit 2 ore prin ger ca sa mă vadă.Mi-a zis sa astept sa ii treacă sesiunea, sa ne cunoastem mai bine si sa ajungem la ceva serios. Oare mă place sau mă tine doar asa "la misto"?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul venise doar sa ii incalzesti patul.Si daca nu a mers te tine de rezerva, deocamdata.

| sofisis a răspuns:

Eu zic ca mare parte e vrajeala.
Crede-ma, cand un barbat vrea cu adevarat ceva de la tine, e imposibil sa nu stii si sa traiesti cu indoiala asta. Daca ai ajuns sa iti pui intrebarea asta...e clar raspunsul. E vrajeala. Cel putin momentan.

| Credor a răspuns:

Eu zic ca aproape toti baietii sunt la fel, vor ceva de la o fata si dupa un timp se plictisesc de ele ca si cum ar fi o jucarie si asa sunt si fetele. Iti zic sa il cunosti si daca vrea sa faca sex cu tine da-l dracu si du-te cauta altu ca si daca o faci cu el poate mai sta cu tine dar o sa se plictiseasca dupa un timp de tine si te lasa si cu ce ramai? tu cu durere! Ai grija ce faci, lumea e rea, invata asta si sa nu ai incredere in nimeni, oricine poate sa-ti faca rau chiar daca tu nu ai facut la nimeni nimic! Deci iti zic sa il cunosti dar iti mai zic ca iubirea nu vine doar asa ca te vad, wow m-am indragostit de tine poate arati bine si s-a indragostit de corpul tau si are fantezii baiatul laughing

| xendo a răspuns:

Hei, si prietenul meu e in sesiune si e foarte stresat si nervos pentru ca are o groaza de invatat, deci ai putea sa il mai lasi putin pana dupa sesiune sa se axeze pe facultate deocamdata. Din cate se pare baiatul te place si cine stie, poate iesi o relatie serioasa, doar ai rabdare putinhappy.