| Delia88712 a întrebat:

In această seara,am planuit cu prietenul meu o partida de sex, dar imi este cam rusine sa ma dezbrac in fata iubitului meu.Eu una imi doresc un bebe, dar nu stiu cum sa reușesc sa il fac. Ajutor! Am varsta de 24 de ani.Nu luati întrebarea la misto!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca este cea mai mare greseala pe care o poate face o persoana, decizand de una singura, ca vrea copii.
Sfatul meu este sa discuti intai cu prietenul tau si apoi sa ramai insarcinata!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei bebe dar isi este rusine sa fi dezbracata? esti sigura ca gandesti rational? sti ce inseamna un bebe? de ce isi este rusine de propiul corp?

| Lorena7712 a răspuns:

Daca iti doresti un bebelus, eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu partenerul si sa dezbateti pe tema asta. Daca exista comunicare sigur o sa ajungeti la un comun acord si o sa reusiti. Cat despre rusine... cred ca de el ar trebui sa iti fie rusine cel mai putin din moment ce vrei si un bebelus, inseamna ca vezi un viitor alaturi de el. Asa ca lasa rusinea la o parte pentru un moment, sau macar straduieste-te.