| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

In cat timp trec semnele de pe gat sau de pe fata?
Fiinda prietenul meu ma subt putin cam tare... si... cu cat trece mai mult timp cu atat se invineteste mai tare ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Wtf?!

| Indispus a răspuns:

Sa il sugi si tu.

| Biiskrem a răspuns:

Dă-te cu ce creme găsești prin casă, îți trece în câteva zile. A experimentat o colegă iar eu am avut ocazia să mă zgâiesc la chestia aia ca la o piesă de muzeu, știu toate detaliile laughing

| nikname a răspuns:

Maxim o saptamana! Minim 3 zile!

| Ade12Ade a răspuns:

Heii,si fratele meu a avut si i-a recut s-a dat cu unguent.Bine vanataia o sa-ti treaca putin mai greu dar o sa-ti treaca sper ca te-am ajutat. Daca ti-a fost de folos poti sa ma rasplatesti cu o funda!