| BlueBird a întrebat:

In primul rand scuze categoria. Am nevoie de niste ideei pentru un desen legat de toleranta si ma gandeam la niste oameni albi si negri. Dar nu am gasit o imagine potrivita. Ma puteti ajuta? ( si nu vreau rapsunsuri de gen " google imagini "straight face)

2 răspunsuri:
| fly4love a răspuns:

Era un film la tv... ceva de genu asta da nu mai stiu cum il chema! o sa il caut si daca il gasesc te anunt.

| fly4love a răspuns:

Ii tare pufoshenia din avatarul tau. sa nu cumva sa stranuti ca...