| Jessabell a întrebat:

Inainte de toate vreau sa va spun ca nu sunt " troll" si unii spun ca sunt proasta si pun intrebari imaginare, dar nu este nimic adevarat deoarece pe acest cont mai pozteaza 5 prieteni apropiati mie care mi-au cerut ajutorul si le-am dat voie sa posteze in locul meu!
Asa ca terminati cu aberatile astea, daca eram un "troll" ( sau cum se zice ) puneam intrebari ridicole si fara nicun sens!

Intrebarea mea ar fi :

Cum sa-l conving pe fratele meu mai mare sa nu plece in afara tari la facultate, a primit o bursa la o faculate din Londra si parintii mei sunt de acord sa plece si eu nu!
Cand am auzit am inceput sa plang, si sal implor sa nu plece, a venit la mine si avea lacrimi in ochii si mi-a spus : ca stai linistita pitic ca nu plec fara tine, nu te las aici, il iubesc enorm de mult si vreau sa plec cu el si eu.
Avem o realtie foarte speciala, multi spun ca prea apropiata si ca sa numai fim asa, adica eu n-am niciio rusine fata de el, ma schimb in fata lui, dorm cu el facem orice impreuna.

Ce pot sa fac ce sfaturi puteti sa-mi dati?!
Eu fac 17 ani si el are 20 ani!

Nu vreau sa-l pierd, iubesc mult si el pe mine.

6 răspunsuri:
| LonlyWolf a răspuns:

Daca il iubesti elibereaza-l! mai mult nu pot sa zic

| LoveSleep a răspuns:

Stai așa, eu nu ți-am zis niciodată că ești un troll, ți-o spun acum în schimb.
1.De ce nu l-ai lăsa să plece? Vrei să ajungă ca tine? Să nu fie în stare nici să scrie corect? Eu cred că nu.
2. Serios? Te schimbi în fața lui, dormi cu el? Aveți nevoie de un psiholog, crede-mă. Tu fetițo, te-ai îndrăgostit, de frati-tu. Asta-i marea relație dintre voi doi.

| minrest a răspuns:

Bursa a primit-o pentru ca este capabil, iar tu vrei sa piarda bursa, impreuna cu sansa de a progresa, pentru un motiv pueril. Daca pierde sansa asta din cauza ta o sa-ti poarte pica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti il vei lasa sa plece la Londra pentru ca nu multa lume primeste aceasta sansa si e o vorba daca iubesti pe cineva elibereazal si daca si el te iubeste se va intoarce la tine asa ca nu ai de ce sa fii suparata

| MidnightR a răspuns:

Oi,sper ca nu esti una din surorile posesive care nu vor sa plece de langa fratele lor si sunt in stare sa distruga tot in calea lor doar pentru a-l pastra langa ele.Crezi ca daca pleaca gata se duce pe rapa orice sansa de comunicare? Mai ales ca traim in secolul tehnologiei.

SI FACETI-VA FRATE FIECARE CATE UN CONT CA NU IA MAI MULT DE 5 MINUTE.

| piratul a răspuns:

Daca il iubesti asa cum ar trebui sa isi iubeasca o sora frate si sa isi doreasca doar binele pentru el, atunci nu trebuie sa te opui plecarii lui, dimpotriva ar trebui chiar sa il incurajezi.Si nu cred ca ar trebui sa fii foarte apropiata de fratele tau, este normal sa tii la el dar doar ca la un frate.Si nu cred ca e ok sa te schimbi in fata lui, la 17 ani o fata dezbracata arata ca o femeie...