| Bebelusha1993 a întrebat:

Buna TPU.Intrebare pentru baieti:Ce fel de fete va plac? frumoasa si nu prea desteapta sau uratica si inteligenta?

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Atata vreme cat nu fac boacane: frumoase si prostute. Cine zice altfel ma indoiesc ca e sincer. laughing

| Zenithf a răspuns:

Sau mai bine as fi zis: depinde si pentru ce. Ca daca vreau sa vorbesc cu cineva, mai bine vorbesc cu o persoana inteligenta. Dar daca ii vorba de pat, gatit, dus copii la gradinita si alte activitati casnice, nu trebuie multa inteligenta. Damn, asta nu-s deloc eu care am scris, cand am ajuns sa gandesc asa? :-o

| alabalaportocalala a răspuns:

Frumoasa si desteaptahappy... Cred ca cel mai important la o fata este sa fie desteapta, sa stie sa faca o gluma si sa accepte una, sa avem cateva lucruri in comun si sa nu fie nici prea urata. Uratica cum ai spus tu e destul de bine.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Haha cel mai tare comment.

| Shammal a răspuns:

Frumusica si prostuta intr-un sens dragut big grin
toata treaba e subiectiva depinde de baiat fiecare ii place ce ii place, mie poate imi place o fata si prietenu meu zice ca e urata sau invers

| RAY a răspuns:

Degeaba imi place daca ele nu ma plac pe mine
in plus vb de dorinta sexuala mostenita genetic
cea ce e altceva decat iubire, tu ca fata nu poti intelege asta tu nu au dorinta sexuala mare si foarte mica tu cand faci sex faci dragoste, la noi e diferit

| Azµre a răspuns:

Ambele!
Depinde de persoană! Poate fi și frumoasă și deșteaptă sau invers! Nu contează asta, ci sufletul!

| stark47 a răspuns:

Eu nu caut fete! pur si simplu se intampla sa mi placa de cineva si atat.pentru mine e destul sa fie o calitate acolo.fie inteligenta fie frumusete, ceva trebuie sa ma atraga.cand se intampla asta, atunci fac o miscare! insa, nu am un anume criteriu, cum am mai spus am stat cu multe categorii de fete! gasesc ideea de a cauta o anumita calitate in cineva, gresita!

| DorelExpertu a răspuns:

Medii,daca e prea frumoasa nu ca fuge cu altii deoarece e prea frumoasa(dar proasta), iar daca e desteapta sta cu noi pana gaseste unu mai destept si tot pleaca, cine se aseamana se aduna....si se inmultesc...

Răspuns utilizator avertizat
| SatanaExistă a răspuns:

Uratica si inteligenta

| sebian22 a răspuns:

Daca e frumoasa decat pe dinafara nu cred ca se merita. Pt mine unu nu conteaza atat de mult frumusetea exterioara sau cat de inteligenta este acea persoana. Pe mine unu m-ar interesa tipul acela de femeie care intr-o relatie pune suflet si care nu este atat de proasta incat sa fie manipulata de altii, in concluzie sa stie ce vrea de la viata... Vorba aia degeaba e frumoasa si desteapta daca-i curva!

| dianette a răspuns:

Am impresia ca tu nu esti nici frumoasa nici desteapta straight face daca pui o asemenea intrebare

| AlinPokerFace a răspuns:

Frumoasa si desteapta.Mi se pare cel mai corect