| Belluuu a întrebat:

intrebare pentru fete. cum ii pot castiga increderea si cum ii pot dovedi ca o iubesc si ca nu-s vorbe-n vant happy?

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Increderea se castiga in timp. Fara minciuni, ascunzisuri, trebuie sa vorbiti deschis, fara gelozie excesiva, etc.

| Shattered a răspuns:

N-o trada in niciun fel, arata-i c-o iubesti, nu neaparat prin nu-stiu-ce cadouri mari si chestii... Gesturile mici, atentiile periodice sunt de ajuns. Nu minti, nu ascunde nimic. Ai rabdare si va functiona. Sper ca ea sa aprecieze ceea ce faci. Bafta. c;

| EliiDouaPuncteTreiii a răspuns:

Fa-i un gest de dragoste adevarata! Stii cum e aia "Un gest de dragoste adevarata va dezgheta o inima inghetata" cumpara-i un trandafir nu stiu te gandesti tu thinking