| MegaDas14 a întrebat:

Is adolescent si am o problema ...sexuala.Cand am erectie si decalotez, erectia mi se duce, iar pielea ia o forma ciudata cand este sub 'cap'. A inceput sa mi se intample deja de cateva ori, si pur si simplu o vreme nu mai pot avea erectie, iar cand penisul este recalotat, pielea de pe cap e foarte subtire. A mai patit cineva asa sau stiti cum se poate rezolva?
Va rog fara raspunsuri abstracte, eu vreau un raspuns serios.

2 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Nu mai ai nimic de facut, da sa se usuce...la anul poate o sa infloreasca o pasarica.happy

| Gabriel1 a răspuns:

Nu mai ai nimic de facut, da sa se usuce...la anul poate o sa infloreasca o pasarica.