| Ralucutzadulcica1999AnimeRaluADELARaluAde1999 a întrebat:

Bună TPU iubitul meu vrea sa-mi faca sex oral, de fiecare data cand vrea sa faca asta eu ma gadil, sau isi baga degetele si atinge punctul G ma dau inapoi instinctiv, as vrea sa fac ceva sa pot sa raman si sa il las sa-mi faca, sau atunci cand isi baga limba in vagin, ma gadil sua asa ceva. Va rog dati-mi un sfat. *_* big grin
Funda!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU ai ce face.Asa esti tu mai sensibila.

| mihai69 a răspuns:

Rabdă! că n-o să-ți pară rău!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu ai acest reflex de a te gadila cand el incearca cu tine un sex oral, este foarte greu sa ajugeti sa faceti sex oral cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Spune-i mosului sa priceapa si tampitul ala ca nu iti place!
Stai, mai bine, fa-i si tu asa o faza cand ii faci lui oral. Sigur stii vreo manevra sau un punct unde e sensibil - tine-l bine si nu-l slabi. Sa vezi, lui ii place?
Nu ai alta modalitate, decat sa i-o platesti, ca altfel, baietii astia egoisti si nesimtiti nu realizeaza ce se petrece in jur.

| Ralucutzadulcica1999AnimeRaluADELARaluAde1999 explică:

Wtf laughing rolling on the floor sunt fată, de unde aberatiile astea?