| anonim_4396 a întrebat:

Ma cunosc cu o fata de aproximativ 1 an si ea era prea mica si nu vroiam sa o ranesc dar ea ma iubea enorm.Acuma a mai crescut si am intrat noi in vorba inca ma place foarte mult si eu la fel.

Chestia era ca mai avea un prieten de ceva timp de care nu se putea despartii asa usor(imi zicea ea) tinea mai mult ca un frate la el si peste 1 zi mi-a zis ca s-a despartit de el.

Totul a fost ok ne-am tot intalnit timp de 2 saptamani(si inainte ne intalneam dar nu eram impreuna) si aseara am aflat ca ea inca mai era cu acel baiat in acelasi timp cu mine.Atunci seara i-am zis sa ne intalnim toti 3 si sa aleaga unu(mi-a zis ca ma iubeste si pe mine m-a ales de fata cu el)

Am vorbit si a zis ca ii pare extrem de rau (deci eram ranit enorm)A zis ca imi da si timp liber si pot sa fiu si cu alte fete in timpu asta(o sa simte prost dar merita mi-a zis)

Acuma numai stiu ce sa fac (inca tin la ea dar mi-am pierdut in totalitate increderea in ea)

Răspuns Câştigător
| cosmy01 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa o crezi. daca iti mai place de ea...in asta consta dragostea in incredere incearca sai dai o sansa poate o sa merite!

funda?

3 răspunsuri:
| Laviy a răspuns:

Eu zic sa mai astepti un timp sa vezi daca te mai minte cu ceva. Spune-i ca mai bine iti spune decat sa te minta ca daca te minte o prinzi si te superi mai rauhappy Poate chiar te iubeste, dar nah, mai are si defecte. Mai acordai o sansa. Daca iubesti ierit si de o mie de ori. Dar ai totusi grija, sa nu te ia de prost daca ii oferi pre multa libertate. Un timp tine-o mai din scurt. Spune-i sa nu mai iasa un timp fara tine sau sa mai vorbeasca cu alti baieti. Pana iti recapeti increderea in eahappy

| Galiutza a răspuns:

Pai parerea mea este ca nu te merita,deci daca iesea cu tine si cu el,chiar daca zice ca te iubeste si ca tea ales pe tine asa nu se face,presupun ca e mai mica ca tine da? dar fie oricum parerea mea este ca trebuie sa o uiti,chiar nu trebuie sa te incurci cu ea,dar daca iti place de ea pai atunci nu stiu, daca iti place gandeste-te si tu, dar cel mai bine intreabati inima.ea mereu iti va da rs korect.Bafta :*

| ToReEtO a răspuns:

Am patit si eu exact la fel.Am luptat pana in panzele albe pentru ea, am reusit sa o despart de pr ei. Dupa 2 luni s-a despartit de mine pe motiv ca a gasit pe altu.Eu zic sa nu umblii dupa ea.Va veni ea la tine si atunci sa ii platesti cu aceeasi moneda sa vezi cum reactioneaza si daca te intelege te merita daca nu inseamna ca nu e de tine.Parerea meabig grin.Baftaa