| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU ma masturbez in fiecare zi si de ceva zile am o erectie slaba, cand ma excit am erectie si dupa ce incep sa ma masturbez pierd erectia treptat, nu stiu de ce se intampla asta, totul e bine pana incep sa ma masturbez dupa imi pierd erectia, am 16 ani si sunt virgin, asa mi se va intampla si cand voi face sex cu o fata? Ce pot sa fac sa nu mai fie asa? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca esti epuizat. Psihic....si posibil si fizic. Este aproape sigur/cert ca primele contacte sexuale vor fi dezastruoase din cauza faptului ca ejacularile vor fi "precoce" si din acest motiv primele contacte sexuale uneori se vor termina inainte de a incepe intr-un fiasco total. Doar dupa ce vei acumula suficienta experienta sexuala, vei scapa de acest....cosmar. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi.
Apoi o sa revi cu o noua intrebare in care o sa ceri sfaturi sa-ti rezolvi probleme in intimitate.

| mihai69 a răspuns:

Să te masturbezi / faci sex ceva mai rar. Și nu ar strica să iei și ceva suplimente cu vitamine și alte alea de întărire.

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea nu produce probleme de potenta. Daca problemele cu erectia continua mergi la medic (poate avea cauze ca depuneri de colesterol sau anomalii hormonale).

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Consulta un medic urolog, el este in masura sa-ti spuna care este cauza sau cauzele care duc la disparitia erectiei.

| DarkRose666 a răspuns:

Poti cauta ceva mai excitant sau poti lua o pauza de la masturbare.