| FallenDemon a întrebat:

Mda imediat vine Craciunului si eu inca habar n-am ce cadou sa-i iau iubitei mele... m-am gandit sa-i iau un lantisor de argint si o felicitare pe care sa-i scriu eu o poezie sau ceva cuvinte din inima thinking Ce parere aveti? Astept sugestii multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lantisor ar fi ceva special si semnificativ.SI scrisoarea e idee buna, poti incerca sa ii scrii niste cuvinte din suflet care sa ii arate cat de mult tii la ea. Oricum ea va fi mai fericita de gestul dragut de a.i face cadou si decat de cadoul propriu-zis. Sper ca te.am ajutat.Sa.mi zici daca i.a placut cadoul.Pwp:*

3 răspunsuri:
| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Salut! Eu as sune ca ideea ta este buna, dar ai putea sa ii iei si un maimutoihappy. Este foarte frumoasa ideea ta si va aprecia mult, dar spun ca ii trebuie si un pic de dragalasenie. papahappy!

| Biencutsaaa a răspuns:

Pai e buna si ideia ta, dar poti sa-i iei si o bratara sau cerceiwinkingAst fundabig grin

| Ioana_Iulia_1983 a răspuns:

Am ratat craciunul dar vine pastele si tot ii mai poti lua un colier dragut. www.cheribijou.ro e un site pe care-l ador, am vb cu ei mai devreme si mi-au comunicat ca o sa aduca modele noi inainte de paste :P sper sa-ti fie de ajutor