| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy
mi-a aparut o umflatura extrem de dureroasa pe labia exterioara...este tare si nu sunt urme vizibile, e ca un nod extrem de dureros
acum un an am mai avut astfel de nod langa sanul drept, inainte sa imi vina menstruatia. oare aceasta este problema si acum?
dau funda :X

3 răspunsuri:
| AngelaRAmona a răspuns:

Eu zic sa consulti neaparat un doctor ginecolog.E destul de grav.Mai ales cand apar complicatii in zonele sensibile

| jessyka_9063 a răspuns:

Nu stiu probabil ti'ai rupt o alunita sau ti'a aparut de la mzerie mi s-a intamplat si mie, funda?big grin