| memekiki a întrebat:

mie dupa cum poate am mai spus imi place un tip.in ultimul timp sau intamplat multe care ei bine neau cam indepartat.si chiar nu am mai vorbit de mult timp.prietenii imi spun ca e vina mea pentru ca nu i-am spus ca-l plac.s-ar putea sa fie asta cauza dar azi cand m-a vazut se tot uita la mine intr-un mod ciudat.si amuzant intr-un fel, a dah eu mi-am schimbat tunsoarea... poate de acea. dar acum sunt foarte confuza.eu tin enorm la el. dar chiar nu stiu cum sai descifrez reactiile lui, mereu cand ma vede si il salut zambeste si ma priveste dragut, mereu cand sunt langa el chiar daca nu vorbim unul cu altul mereu se uita la mine lung si zambeste. ba chiar a incercat sa se faca remarcat odata deoarece eu nu l-am observat (sau m-am prefacut mai bine spus), chiar nu stiu ce sa fac. oare ma place? un prieten de-al lui spune ca da ma place. dar astai doar parerea lui. ajutati-ma ce sa cred.ma place sau nuh?

Răspuns Câştigător
| malin7 a răspuns:

Deeeeci...acel baiat simte ceva pentru tine(parearea mea)
Deoarece si mie mi s-a intamplat cam la fel(dar eu sunt baiatlaughing)Daca el e timid si nu spune ce simte trebuie sa o faci u...dar sa nu il iei tare sau de fata cu colegii caci va fi si mai timid sau va face misto de tine...PAREReA MEA
FUnDA?
big grin