| Ladyinred06 a întrebat:

noaptea trecuta am avut parte de prima mea experienta sexuala >:" alaturi de iubitul meu. Fiind amandoi incepatori nu a fost exact cum ne-am imaginat existand si unele momente stanjenitoare dar faceam haz de necazhee hee. Chestia e ca am "lucrat" vreo ora si el inca nu ejaculase thinking o fi de la vinul pe care l-a baut inainte de a incepe sau poate nu am fost destul de excitati? ceea ce nu cred... pana la urma am renuntat amandoi si el nu a mai reusit sa ejaculeze. Si probabil ca sa se revanseze pentru ceea ce nu s.a intamplat mi.a facut sex oral..si ma simt un pic stanjenita. oare am procedat bine ca l-am lasat sa faca asta? puppy dog eyes dau FUNDA puppy dog eyes

39 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Tu te-ai simtit bine? nu cred ca restul mai conteza, faza ca el nu a ejacuat probabil erati pre aincordat si va era rusine unu de altu. Data viitoare se va primi mai bine. PS:vinu nu are nici o legatura big grin

| Ladyinred06 explică (pentru Roxana121):

Roxana, eu stiam ca vinul intarzie ejaularea, si de asta ma gandeam. Dar el spunea ca marginea prezervativului ii cam "strangea" penisul si poate din aceasta cauza nu a ejaculat. thinking

| Roxana121 a răspuns (pentru Ladyinred06):

Poate si din cauza prezervativului, oricum trebuie sa-si ia unu pe masura lui, sa nu-l deranjeze nimic.

| mimiwewem a răspuns:

E de la vin!

| Exilee a răspuns:

Cati anisori ai? Stiai ca sunt copii de 11-12 ani pe acest site care se descurca de mii de ori mai bine in ceea ce privesc relatiile sexuale? UN adult in toata firea ramane uimit de asa ceva.

| Cristiann25 a răspuns:

E bine ca tu esti genul de fata deschisa la asa ceva pentru ca unele sunt mai de la tara si nu vor sa auda de asa ceva! Tot respectul atat cat te culci doar cu iubitul tau! Cat despre cum o faceti atata timp cat sunteti de acord AMANDOI puteti incerca ORICE! Te pup, sa va iubiti mult!

| NuMaSuporti a răspuns (pentru Cristiann25):

Tu te-ai gandit ca cu gura aia faci si alte lucruri in afara sa faci "oral" si so umpli de rahat, urina si alte chestii?

| Cristiann25 a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Eu sunt un om caruia nu ii place sa se certe asa cum faceti voi copii in spatele unui calculator.E dreptul meu sa-mi spun parerea, iar daca tu te regasesti in cuvantul "taran" asta este.
Numai de bine si pune mana pe carte lasa jignirile ca nu-si au rostul!

| NuMaSuporti a răspuns (pentru Cristiann25):

Eu nu jigneam si nu ma certam, dupa cum ai spus si tu, imi spuneam si eu doar parerea. Despre oamenii ca tine, cum tu tiai spus parerea despre oamenii mai cu capu pe umeri catalogandu-i "tarani".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoL.Sex oral straight face. Nu o fi fost momentul, ce pot sa zic rolling on the floor.

| Violente a răspuns:

Esti virgină, dacă era si el virgin se explică total, lipsa de obișnuință dintre corpuri, tu ești virgină și nu știi să te miști, nu știi să-l exciti îndeajuns.

În contactul sexual PSIHICUL are cel mai important rol, alungă toate probleme, trăiește clipa și totul va decurge normal.

La primul contact între voi nu putea sa fie totul lapte și miere, mai aveți de muncit. Și eu am pățit la fel cu prietena mea, după jumătate de oră am renunțat.

| Ladyinred06 explică (pentru Violente):

Da, si el era virgin. Si nu putea sa fie totul lapte si miere cu toate ca aveam unele asteptari, nu foarte mari, dar sincer, ca prima experienta sunt de parere ca a fost destul de ok, nu am fost inhibati sau altceva, am fost destul de relaxati chiar daca nu a ajuns la ejaculare.

| lolylolypops a răspuns:

Daca e iubitul tau si ati fost amandoi satisfacuti de sexul oral este f bine, important e ca amandoi sa va simtiti bine, prima data a fost mai greu(stanjenitor)pentru ca era pentru prima data si e normal sa fiti oarecum rusinati unul de celalalt si poate daca ati folosit prezervativ si acesta este o cauza a faptului ca el nu a ejaculat! Simtiti-va mereu bine si sper sa ramaneti mult timp impreuna.Te pup!

| Ladyinred06 explică (pentru lolylolypops):

De sexul oral nu am avut parte decat eu nu si el..ar fi putut fi satisfacut dor cu faptul ca l.am lasat sa mi.l faca? si da, am folosit prezerativ! :d

| lolylolypops a răspuns (pentru Ladyinred06):

Atunci, asta e! Inteleg ca tu vrei sa afli daca el s-a simtit bine facandu-ti tie sex oral.Prea placut nu a fost mai ales ca este la inceput, dar a vrut ca tu sa te simti bine, excita-l mai mult in alte zile/seri si fa-l si pe el sa se simt excitat, fericit in timpul partidei de sex. Sper ca te-am ajutat.

| mary4048 a răspuns:

Prima ta experienta? ..hmm..am o indoiala..cum ai putut sa-l muncesti o ora? dat fiind faptul ca la deflorare ai si ceva dureri..la inceputul vietii sexuale este imposibil sa ai orgasm din prima..acesta vine cu timpul si cu ceva practica..cat despre sexul oral asta e la latitudinea voastra....am dubii si in ceea ce-l priveste pe el..de regula barbatii se varsa in poarta pana la penetrare, mai ales cu o noua partenera, daramite la primul contact..eu cred ca v-ati dat nou-nouti unul fata de altullaughing)

| Ladyinred06 explică (pentru mary4048):

Normal ca au fost si dureri, pana a reusit sa ma penetreze, dar nu au fost foarte mari si nici nu am sangerat. Si nu am inteles la ce te.ai referit cand ai folosit expresia "se varsa in poarta" :d, ai putea sa ma lamuresti? te rog happy

| vnvrgvskjdv a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreba-l pe el, stie cel mai bine.Si fiind iubiti, trebuie sa fiti si cei mai buni prieteni, asa ca intreaba-l.In plus... poate-l excita faptul ca vorbiti despre asta(dar evolueaza si tu conversatia si niste atingeri) si luati-o de la capat. Poate a 2-a oara merge mai bine big grin. Bafta! :*

| NuMaSuporti a răspuns:

Sex oral? Serios? Tu prin gaura aia te pisi, iar el prin gaura aia(gura) MANANCA si te SARUTA! Nu e deloc normal!

| YukyPuky a răspuns (pentru NuMaSuporti):

De acord...

| Oana92 a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Nu ti-ai strica niste lectii de anatomie...

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Chiar dacă nu ai punctat prea corect la prima parte, mesajul e bun, deci mie îmi place răspunsul laughing

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

Ehrrr ma bucur ca macar cineva intelege mesajul...

| NuMaSuporti a răspuns (pentru Oana92):

Si nici tie niste lectii de logica, sau ceva de genu....sau poate tie cateva lectii de anatomie sau tu stii altfel decat mine?

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Lasă, noi să fim sănătosihee hee

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

La mai multe! Dar e trist cand vezi pe un astfel de forum atat de putini oameni cu minte...

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Pentru ceilalți, ei sunt cu minte iar noi niște încuiați, bătuți în cap, demodați.

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

Da, ai perfecta dreptate. Intotdeauna cei diferiti au fost bataia de joc a celorlalti....Neah e vina noastra acum ca noi nu ne conformam turmei.

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Mda...ori...suntem de la țară, după spusele domnului Cristian.

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

Hmmmm, inseamna ca daca nu esti deschis la asa ceva inseamna ca esti de la tara? rolling on the floor Domnul Cristian e un adevarat genius! Bine ca sunt unii prea oraseni. Eu zic ca orasenii deschisi la asa ceva sunt mai tarani decat taranii, ei macar nu sug o " dupa ce a intrat in vagin/anus de unde au iesit anumite chestii sau invers in cazul baietilor, iar apoi saruta pe buze si mananca cu acea gura.

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Dacă asta înseamnă a fi prost, încuiat și de la țară... atunci preferăm să fim așa.

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

Ai perfecta dreptate, mai bine incuiati si prosti! Nu-i inteleg oe astia cu "daca esti diferit esti prost si ciudat", adica care e problema lor ca unii mai si gandesc si ca nu vor sa copieze pe ceilalti ci sunt originali cat de cat.

| h3r a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Să fie în bafta lor...

| NuMaSuporti a răspuns (pentru h3r):

Lasa-i sa ii saraceasca bafta pe astia, mai bine sa fie in bafta noastra.

| lolylolypops a răspuns (pentru NuMaSuporti):

In primul rand aici, imi cer scuze ca ma bag, dar trebuie sa ajutam pe cineva care a adresat o intrebare! Cristiann25 doar a raspuns la intrebare si si-a spus parerea in felul sau.Nu a facut referire nici la tine nici la sustinatoarea ta, asa ca nu inteleg de ce va legati de oamenii care nici nu va baga in seama, sincer cred ca ar fi bine sa nu va certati aici!

| NuMaSuporti a răspuns (pentru lolylolypops):

Draga nu ne certam, cel putin eu, eu doar discut! Daca voi interpretati stilul meu de discutie ca pe o pornire de cearta atunci imi cer scuze, eu doar imi spuneam si eu parerea cu a facut-o el.

| Oana92 a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Teoretic baiatul ar trebui sa "Sarute" alta "gaura", nu cea pe care iese urina...la asta ma refeream...

| NuMaSuporti a răspuns (pentru Oana92):

Cam la asta m-am referit si eu...

| Oana92 a răspuns (pentru NuMaSuporti):

Esti pe langa, nu ai inteles nimic!