| jasmine11 a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac. prietenul meu mi-a promis ca vara asta vom merge in excursi, dar toata vara asta am asteptat, nu a fost asa cum a zis el, a mers doar cu pritenii lui, si azi i-am spus, ca pe mine unde ma lasa, cu mine nu a mers niciunde, numai cu ei si acelasi raspuns, nu am bani, si i-am zis " bine ca, cu prieteni tai ai banii sa mergi dar cu mine nu" si atat, a mers acasa, si eu acum stau si plang ca o fraiera care sunt, pentru ca tot timpul, astept, si inzadar, acum ii place unui baiat de mine, foarte mult, si l-am refuzat, dar el imi putea oferi ce nu imi ofera actualul, dar pe actualul il iubesc, foarte mult si nu vreau sa ne despartim, dar, nu stiu ce sa fac, pentru ca nu are rost sa vb despre acest subiect, ca nu primesc nimic, numai lacrimi prin cuvintele care le spun, si tot inzaar sunt, si m-am saturat, va rog spuneti-mi ce sa fac! funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine il lasi pe actualul mai ales daca iti baga strambe ca nu poate iesi cu tine e posibil ca iese cu alte tipe cand pleaca cu amicii lui si te inseala.

| LifeFail a răspuns:

Te gândeşti că actualul nu te merită şi poate chiar ai dreptate. Pune în balanţă motivele pentru care ai continua relaţia cu el şi pe cele pentru care l-ai părăsi. Dă-ţi tu singură seama ce e mai bine să faci. Totuşi, poate că o despărţire, sau.mai bine zis, o pauză între voi doi ar lămuri mai bine lucrurile, ai vedea mai bine ce drum trebuie să urmezi în continuare.
Baftă!

| KellyGreen a răspuns:

Pai poate actualul tau iubit e homo ca altfel nu se ducea numai cu prietenii lui in vacanta.