| Alexandra19991 a întrebat:

nu stiu daca am ales bine categoria...in fine laughing am si eu o problema,de fapt sunt mai mult complexata, am 17 ani si nu sunt deloc dezvoltata...n-am sani deloc,si ma deranjeaza foarte mult mai ales cand intretin un raport sexual,toti fac glume pe seama mea,dar am zis ca poate o sa ma dezvolt, mie ciclul mi-a venit la aproape 15 ani, viata sexuala mi-am inceput-o de 6 luni...credeti ca o sa mai ma dezvolt? Sau o sa raman asa? Tin sa precizez ca toata femeile din familia mea sunt bine dotate, numai eu nu laughing)

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu mi se pare o problema. Cei care fac glume inseamna ca sunt idioti. Daca am fi toti la fel cum ne-am mai deosebi? Mi se pare o prostie sa iti faci griji in privinta asta. Cine te place, te place asa cum esti. Nu trebuie sa ai sani mari, fund bombat sau alte minuni ca sa fii frumoasa. happy Fa-te placuta prin caracter, asta conteaza.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te si fa u control la endocrinologie. Se mai intampla si anomalii de genul celor spuse de tine, parca "glumesc" genele cateodata... Oricum, sanatatea si functionalitatea optima sunt primordiale... altele au sani mari si sunt reci, anorgasmice si frigide, ce sa faci?! Comunicarea sincera, preludiul corespunzator si alternarea pozitiilor pot face minuni!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, odata cu varsta vei avea si tu formele respective, este o problema edocrina. Te dezvolti un pic mai incet decat colegele tale, dar ai rabdare, cand tu o sa fii boboc, ele or s afie "trecute" deja.

Acum, referitor la viata sexuala, este bine sa faci sex cu cineva care te iubeste si te apreciaza asa cum esti, nu cu cei care fac misto de tine, macar nu-ti bati joc de tine si nu suferi.
Foloseste totusi protectie cand ai sex, sa nu te ingrasi fortat in urmatoarele 9 luni.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mereu am dat-o ca exemplu de femeie lipsita de astfel de inhibitii pe cantareata, artista desavarsita, frumoasa, minunata, dorita, visata, implinita din toate punctele de vedere adica pe Gwen Stefani. Si mai sunt inca multe alte vedete care in pofida faptului ca sunt aproape la fel de netede precum o scandura trasa la rindea nu isi fac nici un fel de probleme in aceasta privinta si nici nu au de gand sa apeleze la marirea bustului prin implant mamar. Un alt caz, este adevarat ca putin mai aparte ar fi Angelina Jolie. Barbatul care se va indragosti de tine si te va iubi cu adevarat va face abstractie de lipsa "podoabelor" respective. Existenta si/sau marimea sanilor este de obicei de natura genetica insa pot sa apara si exceptii de la regula. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Cine știe? Poate mai cresc. Dar nu prea mult, cu excepția perioadelor când vei avea vreun sugar.
Pe de altă parte, corbu' de mai sus are multă dreptate - hu ză fac givz ă șit pe glumele unor frustrați? De cele mai multe ori ăia ar regula și o buturugă cu o mică scorbură, dar pentru că n-au parte, fac glume d-astea.
Și să știi că suntem destul de mulți bărbați cărora ne plac fetele cu sâni mici. Oricum, ăștia arată cel mai bine, chiar și la vârste mai înaintate.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Daca ti-ai inceput viata sexuala, inseamna ca e cineva care sa te placa si asa. Ceea ce era exact ce voiam sa iti spun. Unele persoane prefera o masura mai mica. Cunosc o fata care are aproape 27 de ani si este mai putin dezvoltata ca majoritatea fetelor de 17, din ziua de azi. Dar mie imi place happy

| Gajiu69xxx a răspuns:

Sanii tai sunt ca doi ingeri, desii stii ca sunt acolo niciodata nu o sa ii observi