| Dony20 a întrebat:

Nu stiu de ce dar de o luna si ceva dupa ejaculare, la finalul actului sexual, dupa ce penisul se relaxeaza am o durere puternica intre testicule si anus, cateodata mai am si sub testicule dar putin, durerea tine destul de mult. Totul decurge normal doar ca nu stiu de ce ma doare acolo si nu stiu ce ma doare mai exact! S-a mai imtamplat la cineva? Este normal? Am 20 de ani si nu abuzez de sex. Fac doar o data pe zi, si de 4 5 ori pe sapt, nu fac mereu zilnic. Este ceva grav?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa existe niste piedici pe traseul canalelor deferente adica a ductelor spermatice care fac legatura intre testicule si vezica seminala. Este doar o simpla presupunere si din acest motiv ar fi indicat sa fii consultat de un medic urolog. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Poate ai o inflamație a prostatei. Mergi mai bine la un medic.