| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

o sa va zic ceva...aseara dupa o petrecere m-am intalnit cu prietenul meu cu care ma certasem putin.El mi-a zis ca sa merg la el acasa sa face dragoste, eu am refuzat prima data di cauza ca eram virgina, dar pana la urma m-am dus cu el si am facut...ne-am protejat, am sangerat putin, dar de durut nu m-a durut chiar asa rau.Acum vreau sa va intreb ceva:Este normal sa te doara si dupa aceea acolo? va rog sa-mi raspundeti! va pup

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este foarte normal sa se faca simtita durearea chiar si dupa terminarea actului sexual si inca 3-4 zile.
O zi bunahappy

| NameHarris a răspuns:

Nu nu este normal explici lu tactu ce ai facut si sa vezi cu uiti de durerea acea cu cea de spatelaughing sau capbig grin

| Ezeru a răspuns:

Da, este normal. Nu te ingrijora. happy

| buburuza2007 a răspuns:

Da este un lucru extrem de normal, asa ca nu iti face griji

| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd explică:

Si chiar mici sangerari?