| scumpika_5764 a întrebat:

Pentru fete: daca o fata "ii face laba" unui baiat vi se pare ceva normal? Care dintre voi are prieten face acest lucru? Care nu are prieten ar face asa ceva?
Pentru baieti: voua va place ca prietena voastra sa va faca asa ceva? Sau daca nu aveti prietena a-ti prefera ca o fata sa va faca asta? Sau acest lucru vi se pare aiurea?
Rog raspunsuri sincere si nu va bateti joc.
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am facut iubitului meu si i-a placut. Desigur, fiind prima relatie nu prea am stiut cat de repede, mai lung, mai strans, mai etc, dar fiind foarte excitat si-a dat drumul imediat si a fost incantat de idee.
Si referitor la raspunsurile de mai sus cu vaai, ce scarbos si nu as face-o: nu faceti pe naiba. Peste 5ani o sa o luati in gura cu nici cel mai mic deranj. Asa ziceam si eu cand aveam 15ani (a nu se intelege ca acum am 30) ca e scarbos, cum sa faci asa ceva, ca nu mai mananc cu mana aia, etc. Dar daca ai un partener stabil, e si aia o parte din corpul lui si o sa inveti sa o adori ca si pe el. Si desi nu o recunosc, majoritatea fetelor o fac.
Stai calma, nu ai nevoie de aprobarea colegelor. Asta nu inseamna ca la fiecare care il intalnesti, ii bagi mana-n pantaloni.

32 răspunsuri:
| omulsuprem69 a răspuns:

Daca nu ai prieten baga si fa-ti degetica daca te exciti si pe tine si pe el! Pe el il va excita mai tare daca te vede excitata. Funda :*