| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUtongueimi puteti explica si mie cum se poate ca un baiat sa se indragosteasca de mine in doar cateva ore?(cat am vb pe mess). stiu sigur ca ma iubeste pentru ca a2a zi ne-am intalnit si mi-a zis ca ma iubeste si facea tot felul de gesturi din care mi-am dat seama...adica am vb p mess sh el mi-a spus ca ii place personalitatea mea sh chestii din astea, si vb ft ft frumos cu mine adica asa declaratzii facea:X:X:X... da eu nu stiu ce sa zic adica nu cred ca simt nimic pentru el ci doar il plac adica nu stiu., dar nu simt nimic cand sunt cu el dar cand nu sunt cu el mi-e dor de elsadvoi ce zicetzii e iubire asta sau nuh?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

E imposibil sa se indragosteasca asa!
Posibil sa se fi atasat de tine,sa fi simtit dinainte ceva, iar acum dupa flirt-ul vostru sa fi prins ceva sperante care l-au hranit si au dat start la ceva sentimente sau simpatie!
Tie iti e dor de el fiindca iti place sa ti se vorbeasca frumos, sa ti se faca complimente si probabil incepi sa il simpatizezi si tu putin happy

| Awesom a răspuns:

E vrajeala vrea sa te pacaleasca.

| Ajna a răspuns:

Ai grija, pentru ca asa sentimente de regula nu sunt veritabile! eu mi-am cunoscut iubitul pe net si am vorbit cu el mai mult timp, insa nu a fost "dragoste la prima vedere"tongue. Relatia noastra s-a consolidat timp de multa vreme... mi-a zis ca ma iubeste dupa 3 luni si eu ceva mai tarziu(suntem impreuna de mai bine de 3 ani). Trebuie sa fi sincrea cu el daca nu simti nimic pentru el, decat sa isi faca iluzii(in cel mai bun caz, asta daca nu are alte intentii), trebuie sa fii mai sceptica! Te rogwinking(Baieti buni si respectuosi greu gasesti.)

| Cathyy a răspuns:

Nu.Doar tentatie din punctul meu de vedere oh go on

| Miki_9341 a răspuns:

Doar sa fie dragoste la prima vedere, sau pe mess.Eu nu am incredere in baieti care spun asa ceva, poate se preface doar pentru simplul fapt ca sa ii cazi in plasa.Gandeste-te foarte bine in cine te increzi pentru ca majoritatea baietilor din ziua de azi nu vor o relatie serioasa cu o fata, o vor doar pentru o seara sau chiar doua.Atentie! am spus majoritatea, nu toti.Acum tu ai de ales.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar voi nu intelegeti ca ne-am intalnit+noi ne stiam si de la scoala ca umblam la aceeasi scoala dar nici odata nu am vorbitoh go on...si cum sa explic cand ne-am intalnit am simtit ca ma iubeste si chiar mi-a spus-o ma strangea tare in brate la fel si de mana...