| TaraXdd a întrebat:

Povestea incepe asa: la scoala imi place de un baiat, si lui de mine, dar faza este ca azi l-am vazut cum tinea in brate o colega, dar m-am facut ca nu vad si am plecat la baie.In alta pauza venise la mine si ma luase in brate.Eu ce sa mai cred?straight face Voi ce ati face? FUNDA celui mai bun sfat!kiss

1 răspuns:
| anutsa_7929 a răspuns:

Este un fetelau si nu marita sai dai mare atentie.am vut o situatie asemanatoare si am incercat sa-l uit cit mai repede caci e dureros cind vazi ca persoana de care iti place face curte si altor fete.