| Mata_7520 a întrebat:

Prietenul meu este foarte gelos si a aflat ca un baiat m-a tinut de gat, el m-a intrebat pe mine si am recunoscut pentru ca nu prea imi place sa mint, iar el a spus ca nu tin la el si ca de ce am mai stat cu el daca umblu dupa altii, iar eu i-am explicat ca il iubesc foarte mult si ca am gresit si nu trebuia sa fac ce am facut, dar mai rau este ca m-am enervat pe el ca mi-a facut scandal si am pus pe cineva sa il bata si el a aflat si s-a suparat si mai tare, dar oricum i-am zis la acel baiat sa nu il mai bata si nu stiu ce sa fac ce sa ii zic ca sa ma ierte.Va rog ajutati-ma si dati-mi un sfat!

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Problema nu e ca te-a tinut ala de gat (mai dai de ''din astia''), nu e nici faptul ca e gelos (e bine ca are ''simtul proprietatii'' ca inseamna ca tine la tine mult), ci problema e ca tu erai suparata pe el si il vroiai batut!

Tu ai ceva in capul ala? Daca il iubesti asa mult, cum naiba de il vrei casapit?!

Nu pot decat sa ma gandesc ca esti o pustoaica de 14-15 ani care habar n-are ce e aia dragoste si respect.

Ramai pe bara ca nu meriti o relatie!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sincer,eu zic mai bine sa-l lasi in pace ca nu-l meriti. E prea bun pentru tine. Du-te la ala care te-a tinut de gat si gata. Daca il iubeai asa cum spui de ce stai cu altii de gat si mai ales de ce pui alti baieti sa-l bata? Eu in locul lui nu te-as mai ierta.

| Maothecat a răspuns:

Nu trebuia sa il pui pe baiatul ala sa il bata pentru ca tu ai fost de vina in problema asta.Asa ai pus mai multe paie pe foc! normal ca s-a suparat dupa ce ca i-ai spus ca il iubesti sa afle ca cineva pus de tine o sa il bata... happy

| ღLaviღ a răspuns:

Pai consider ca ai gresit o mare parte din vina o ai tu dar una mica o are si el...
Sa iti explic daca te iubea asa de mult cum spunea de ce nu te-a lasat sa i explici...
Eu zic ca mai bine e sa te duci sa i ceri scuze si sa iti recunosti vina...
Iar daca nu o sa te ierte lasa totul sa vina de la sina...
Mai sunt si alti baieti
Incearca cu altul dar sa nu mai faci aceeiasi prostie...
Bafta si sincer pune-te in locul lui sa te ia un baiat de gat e copilaresc dar sa pui sa-l bata e cu totul altceva...
Incearca sa uiti >
Bafta si capu sus!

| mytzzy_8364 a răspuns:

laughingcum sa pui mai femeie pe cineva sa-l bata nu te kandesti ca acel baiat nu te va ierta niciodata si mai bine intoarcete la cel care tea luat de gat poate te iubestewinkingfunda?

| Digital112 a răspuns:

sa moara fanii mei, ai praf in loc de creier? dp ce ai facut mai vrei sa te ierte?

| firelord66 a răspuns:

Idem Cora!

| sohappyIcoulddie a răspuns:

Pei era okay prima parte aveam un sfat pentru tine, dar cand a urmat cu bataia mi-am dat seama ca esti o idioata! Cum dracul sa doresti sa iti bata cineva iubitul?
Sau astea is figuri din astea de pitzilaughing?
Esti o nebuna!