| Jessabell a întrebat:

Prima iubire pentru un baiat se uita vreodata?

Daca DA sau NU va rog sa specificati!

Ofer FUNDA

13 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Normal ca nu se uita sau daca te lovesti la cap sau alte din astea da, e posibil

| RAY a răspuns:

NU,dar cand iubesti cu adevarat pe cineva nu o uiti niciodata

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea celor intervievati nu este chiar unanima, dar concluzia ce se poate trage se poate rezuma la faptul ca prima iubire nu se uita niciodata, ramane vesnic prezenta in inima si mintea noastra.

| neutrino a răspuns:

Nici el, nici ea nu poate uita prima iubire.

| Emilian65 a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata, nici pentru fata, nici pentru baiat.

| LoveSleep a răspuns:

La mine prima iubire a ținut fix 3 zile.
În 2 săptămâni tipa a făcut tot etaju'.

| SkyPilot a răspuns:

De uitat nu se uita niciodata. Dar te poti vindeca, poti sa nu mai suferi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu cred ca exista o persoana care sa poată uita prima iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire ii face pe unii sa-si aleaga cu atentie fata, ca nu cumva sa-l urmareasca comportamentul hidos al uneia toata viata.E o prostie.Eu le tin minte pe toate.
Fiecare iubire e unica, nu conteaza ca-i prima sau ultima.

| DrTerrible a răspuns:

Buna! Acum depinde de la persoana la persoana. daca e genul sentimental, etc...nu se uita dar daca e genul ala azi cu tine maine cu alta...se uita categoric!

| ZMR97 a răspuns:

Prima iubire nu se uită așa de ușor, trust mewinking

| BekeAlexandra a răspuns:

Da se uită cu ajutorul altei persoane! Îţi garantez că dacă găseşti persoana potrivită care să te înţeleagă şi să te iubească ai să uiţi de cealaltă persoană.

| alexxx93 a răspuns:

Nu o uiti pana dai de a doua