| Miuriel a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie o metoda rapida prin care sa scap de punctele acelea de grasime (mici puncte albe) si de smnele ramase in urma cosurilor de pe fata? Va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare cu seriozitate! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Punctele de grasime se pot sparge cu un ac dezinfectat. Le impungi putin si apoi ies ca si cosurile. Poti merge si la cosmetica pentru asta dar o sa te coste in jur de 70 de lei.De semnele de la cosuri poti scapa tamponandu-ti fata in fiecare zi cu putina zeama de lamaie amestecata cu apa. O sa le decoloreze.happy