| Juravle_Mario_1991 a întrebat:

raspundeti-mi urgent ca o colega de a mea ma intreba ca daca o plac? De ce intreaba asta? Va rog raspundeti-mi ca dau funda cu viteza.Va rog! Pentru o idee dau doar vot si pentru cele mai multe dau funda.Multumesc.Sper ca n-am ajuns in categoria gresita.Repet; De ce colega ma intreaba asta?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Poate ca face si ea o statistica asupra baietilor care o plac si in acest sens doreste sa stie si raspunsul tau.

| Juravle_Mario_1991 explică (pentru neutrino):

Asta e raspuns castigator.Bravo!

| Juravle_Mario_1991 explică (pentru Juravle_Mario_1991):

Adica a castigat neutrino funda.

| Air?nMeid?n a răspuns (pentru neutrino):

Asta era cea mai putin probabila varianta

20 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a intrebat fiindca ii place de tine si doreste sa deveniti deocamdata prieteni si pe parcurs poate chiar mai mult de atat.Acum ce va urma depinde doar de raspunsul tau, bineinteles daca sentimentele tale fata de ea sunt la fel.

| T0T a răspuns:

Ii spui adevarul.

| Juravle_Mario_1991 explică (pentru T0T):

Asta nu e in raspuns explicit.

| T0T a răspuns (pentru Juravle_Mario_1991):

E foarte explicit. Acum serios asa aflii direct.

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti frumusel, poate te place si ea!
Vorbiti ca si colegi, nimeni nu va impiedica ca sa faceti asta.
Tu o placi?

| LoveSleep a răspuns:

Greu te prinzi omule.

| Juravle_Mario_1991 explică (pentru LoveSleep):

Serios?

| Juravle_Mario_1991 explică (pentru LoveSleep):

Ca am 10 ani si asta e prima colega de la scoala care intreaba asta.

| Doub a răspuns (pentru Juravle_Mario_1991):

Hmm. Se vede ca ai 10 ani.winking

| Doub a răspuns:

Hmm..cred ca te uraste. Tu de ce crezi ca te-ar intreba asta?

| Air?nMeid?n a răspuns:

Pentru ca dai impresia ca o placi

| TanteMarianne a răspuns:

Poate ca te place. ba chiar e innebunita dupa tine.
sau
poate ca un coleg care bate campii (si la propriu si la figurat) i-a zis ca o placi doar asa ca sa zica si el ceva cuiva, iar atunci fata poate nu te place absolut deloc si a intrebat ca sa fie sigura.
totusi eu zic sa-i spui adevarul (de ce puii mei ai intreba pe TPU despre o tipa care te-a intrebat la scoala daca tu pe ea o placi. o placi si tu macar 50%)
incearca sa deschizi discutii cu ea si nu te lasa de intimidat de colegii cei natangi si invidiosi care nu stiu ce-i aia iubire(in cazul in care prima varianta ca te place este valabila. ceea ce in majoritatea cazurilor este intr-o medie de 90%)
bun succes si de acum va urez casa/facebook de piatra! happy

| Love4Music a răspuns:

Ma din cate am observat eu, la varsta ta fetele de asta intreaba. Doresc safle daca le placi pentrucaele te plac pe tine. Stii prea bine ca in dragoste e nevoie de doi.
Spune-i ca o placi(imi dau seama ca o placi, e evident) si intreab-o daca ea teplacepe tine. Nu rata sansa ca am ratat eu destule la varsta ta cand imi puneam aceleasi intrebari. Fi indraznet, fetelelor le plac baietii indrazneti.

| Juravle_Mario_1991 explică:

Ce parere aveti?

| Juravle_Mario_1991 explică:

Mai astept raspunsuri.

| Vennuss a răspuns:

Se pare ca aceasta colega te place, sau vrea sa fie placuta de toti incearca sa vorbesti si cu ceilalti colegi despre asta sa vezi ce spun.Bineinteles acum sa nu le spui ce te-a intrebat fata intreaba-i simplu ce parere au de ea ca nu cumva sa-i fi intrebat si pe ei ceea ce te-a intrebat pe tine. Daca si tu o placi spune-i fetei ca da si intreab-o si pe ea ce parere are despre tine.