| kiss_7336 a întrebat:

scuzati categoria dar aceasta e cea mai populata am vazut acum cativa ani un film de groaza era vorba despre o femeie care avea o fetita de 5-6 ani ce era dominata. fetita a plecat intr'un orasel bantuit iar mama ei s-a dus dupa ea! acolo sau intamplat multe lucruri infricosatoare fetita fugea de mama ei ...la sfarsit stiu ca toti din cat sau adunat la biserica pentru ca,, cand venea moartea clopotul bisericii suna si toti locatarii se adunau acolo spunand tatal nostru iar cine ramanea afara era prins de moarte care le lua pielea si ii omora! stie cineva despre ce film este vorba? dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

:)) Superb film :X

E " Silent Hill'' (http://filme.acasa.ro/silent-hill-2006)

Funda? :D:D:*

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

De fapt este o singura parte. Filmul este luat dupa jocul care poarta acelasi nume! Cu multa placere draga mea! :*

| DeeaSpoof a răspuns:

Silent Hill...cred ca sunt mai u=multe parti nu stiu sigur...happy

| kiss_7336 explică:

Merci mult multt!