| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Scuze de categorie dar e foarte urgent. mi.am pus model la deblocare si l.am uitat. si cand am vrut sa bag contul de google imi zice ca verifica parola si se blocheaza intre timp. si dupa trebuie sa o iau de la capat. intrebarea mea este ce as putea sa fac in aceasta situatie? sau cum sa dau un reset?

1 răspuns:
| lologfo a răspuns:

Salut am patit la fel mi sa setat in buzunar dar am facut urmatorul lucru am mers acolo de unde mi-am lut tellu cu garantia daca o mai ai daca nu e bine si fara ..Asa si singura soltie era sa imi reinstaleze androidul adica ca un fel de reinstalare a windows-ului pe PC am platit 25 de lei sau cat iti cere dar merita! Bafta :*