| marinelamarin a întrebat:

se spune ca in noaptea de sf.Andrei (30 noembrie) fetele isi pun busuioc sub perna pentru as visa ursitul.(nu vreau sa aud chestii gen:nu cred in asa ceva) doar raspunde-ti la intrebare.ce inseamna cand visez mai multiu baieti? trebuie sa aleg unul? scuza-ti categoria

Răspuns Câştigător
| girlpoisson555 a răspuns:

Oricum nu merge faza. laughing
Întreabă-ți bunica/mama. îți garantez că nu l-a visat pe bunicul/tatăl tău.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca esti disperata dupa carnat masculin, punct!

| romarios70 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Corect. o mananca jucaria...happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ii iei pe toti 3

| Lawliet14 a răspuns:

Visezi doar unul, alesul.

| ViatacuLouie a răspuns:

Nu e neaparat sa alegi 1: multe fete nu se multumesc decat cu minim 3.

| marinelamarin explică:

AccidentCardiovascular si romarios70. cred ca ma confundati cu mamele voastrehappy.eu am pus o intrebare. daca sunteti tarani prosti nu mai raspundeti