| VampiritaTPU a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta. Am fost cu un tip ceva timp si apoi m-am despartit de el, dar nici acum nu stiu de ce. Am fost suparata pe moment si am reactionat gresit. Dupa ceva timp de la asta am vrut sa ma impac cu el dar nu am avut curajul sa o fac. Acum chiar imi place de el si as vrea sa fiu din nou cu el. Acum incerc sa ma apropii de el, dar el s-a mutat la o alta scoala si il vad rar. Cand vine pe la noi nu ma baga in seama doar daca ma duc eu la el. Avand in vedere ca ne vedem rar nu stiu cum sa fac. Pe mess intra rar ca are programul incarcat si cand intra pe mess nu am curajul de a vorbi cu el si nu stiu despre ce. Odata am pornit discutia si s-a terminat repede. Odata l-am intrebat ce face si nu mi-a raspuns. Chear imi place mult de el si am gresit atunci. Aaaaa si atunci (cand eram impreuna) eram timida si nu vorbeam cu aproape nimeni. Fiind prima relatie imi era frica si cand aproape sa ne sarutam mi-a fost frica sa nu iasa rau si am inventat o scuza si s-a terminat. Cine ma poate ajuta, cum sa fac ca sa ma impac cu el...

3 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Mdaaa,,, prima iubire nu se uita happy
Daca totusi te mai place mai ai sanse, dar daca nu mai are nici un interes fata de tine nu cred ca ar trebui sa pierzi timpul cu el...
Nu sint pesimist, dar nu cred ca intre voi doi ar mai esi ceva ( relatie )
Ei ma rog poate e sentimental baiatul, sper ca ati avut un motiv serios sa va despartiti>> in caz contrar l-ai rinit si nu vrea sa te mai vada.
Si apropo mesajul de genul : "salut ce faci " deja e considerat de baieti linguseala,,, poate pentru fete nu, dar pentru noi asa e...
Esti incepatoare si confuza,, vei vedea mai buni ca dinsul,, lasa-l balta "" nu insista,,, baieti sint multi si diferiti... ai de unde alege happy

| IULY991 a răspuns:

Mereu fetele sunt asa, se supara repede pe "noi" baietii, acum ar fi bine sa i-o spui verde-n fata, a fost greseala ta, daca nu vrea o sa stii de ce...

| VampiritaTPU explică:

Aaaa si incerc sa ii dau love struck, :* chesti de astea pe mess si nu imi raspunde.