| Toxic_6536 a întrebat:

sper sa aveti rabdare sa cititi tot! sad Am fost cu un baiat timp de 10 luni, iar. intr-o zi, cand eram beata i-am facut sex oral straight face. Apoi ne-am despartit deoarece eu iubeam un alt baiat si imi doream sa fiu cu el. Am fost cu acel baiat, iar fostul meu prieten ca sa se razbune i-a spus acelui baiat ce am facut. straight face bineinteles ca acel baiat s-a despartit de mine, dar dupa cateva zile ne-am impacat pentru ca ne iubeam. Intr-o zi cand am fost la un concert cu niste prieteni (iar el nu a vrut sa meargA) mergeam tinandu-ma de brat cu un prieten de al lui dar pentru mine nu insemna nimic. El a aflat si a crezut ca eu sunt cu baiatul acela asa ca ne-am despartit. straight face Acum, daca vreau sa vorbesc cu el ma injura spunandu`mi ca sunt o cur*a si mai multe.straight face. Eu inca il iubesc la fel de mult si vreau sa fiu cu el dar nu stiu ce sa fac pentru ca nu stiu ce simte el. El este de asemenea foarte orgolios asa ca zice la toata lumea ca nu mai tine la mine dar nu stiu. eu simt ca el se simte tradat sad Ce as putea face ca macar sa ma apropii de el din moment ce vorbitul cu el este scos din calcul? straight face

P. S. : Despre faza cu sexul oral a aflat mai multa lume. iar eu ma simt uneori jenata de toate astea.+ Ca eu nu am vrut sa se intample si regret nespus de mult ca am fost cu acel baiat. Ce as putea face in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Te injurat, ti-a spus ca esti curva?
Uita-l chiar dac ail iubesti. Stiu ca iti va fi greu dar decat sa stai cu un baiat ca asta mai bine singura.
Nu te iubeste asa mult pe cat ti-a spus, daca te iubea chiar daca ii faceai sex oral unui fost prieten nu trebuia sa te injoseasca asa mult.
Mna eu zic ca nu tine la tine, dar alegerea tu o faci sad.
Ai grija, daca cumva va impacati (dar nu se merita) sa nu iti faca la fel sad.
Odata ce a facut asta se va repeta si a 2a si a3a oara.
Succes!

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai e vina dc ai mers cu ala de mana? e chiar aiurea.am si eu o pr nu-i place de unu dar il tine in brate... off. cheaml pe pr ala cu care te-ai tinut de mana sa vb cu el si sai spuna ca nu e nimic intre voi. sincer si eu te-as face c**a de supararewinking intelege-l si pe el.e bine sa fi prietenoasa ai ai prieteni multi sa vb cu ei sa razi dar doar atat

| consiliera a răspuns:

Nu stiu cum ai putea sa-l iubesti daca tot te bagi pe langa altii...Nici tu nu stii ce vrei.Sex oral face mai toata lumea nu e nimic iesit din comun.Fii mai tare. Faptul e consumat.Mergi inainte.Asa.Si? Vrei sa te ascunzi in casa? Traieste!

| ThePunisher a răspuns:

In primul rand lasa bautura, ca nu e de tine. Bautura te-a bagat in rahatul in care esti. In al doilea rand, asteapta sa mai cresti putin, si atunci nu vei mai fi inconjurata de pustani gelosi si frustrati care se despart pentru ca ai tinut pe nu stiu cine de brat. Adica a aflat ca i-ai supt-o lu' ala si s-a impacat cu tine, iar pentru ca te-ai tinut de brat cu un prieten de-al lui, te face curva? E cam ciudat, zic eu...

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Las-o balta...nu mai ai cum sa te impaci cu prietenul tau, pentru ca, cum ai spus si u nu vrea sa mai auda de tine
Tu fii optimista, si nu te mai tine dupa el sa-i dai sarisfactii lui.lasa-l in pace.incearca sa mergi mai departe, si arata-i ca esti o fata cu cuvant si orgoliu si nu il mai baga in seama, sau daca te jigneste lasa-l in pace sa vorbeasca, asa el isi va da seama ca nu are ce sa-ti faca daca nu te ataci la vorbele care ti le spune.
Nu s-au terminat baietii! Lasa-l in urma si mergi inainte, fii indiferenta si gandeste pozitiv, nu-l lasa sa te mai raneasca.

| oCiudata a răspuns:

Buna,despre acel baiat incearca sa il uiti.Si daca tu chiar il iubesti,nu stiu,incearca sa ii lasi mesaje pe messinger in care sa ii spui cat de mult il iubesti si ca iti pare nespus de rau de lucrurile petrecute in trecut.Te descurci tu! Esti fata desteapta!
Despre faza cu sexul oral, nu-i baga in seama pe oameni, ei sunt rai si de aceea fac asa.Si nu este un lucru atat de rau,imagineaza-ti ca exista oameni care au ucis (de acei oameni ce sa mai zici).Bun, nu te mai simti stanjenita, capul sus asta este, s-a intamplat in trecut (noi ne bazam pe viitor).
Sper ca te-am ajutat!

| Boouublees a răspuns:

Parerea mea este ca daca te jignea in multe feluri inseamna ca el era foarte suparat pentru. ca asa sunt baietii/barbatii mereu asculta la ce spunem lumea cred ca lui ii mai place de tine la fel a fost si cu fostul ( prieten al meu) a asc ce sp lumea si m-am desp de el dk nu ma crede pe mine

| savalucian a răspuns:

Mai exista baieti in toata lumea. sa stii ca dupa mine nu mai ai ce sa ii faci asa a fost soarta. si despre sexul oral aproape toate femeile il fac asa ca nu te simti jenata.

| F13Meteor a răspuns:

Simplu, mai bea 2 sticle de vin, si fai si lui un oral; x sa vezi cum vine la tinewinking

| beibbx a răspuns:

Ai 2 variante fie treci peste pentru ca "iubirea" pe care o concepi tu la ani astia nu este intocmai iubire. vei realiza mai tarziu. fie lasi timpul sa treaca... si dupa o luna spre exemplu il suni cu numar ascuns pentru a nu ii provoca o stare nervoasa dinainte sa iti zica buna. si ii spui inainte sa zica orice ca nu ii ceri decat sa te asculte. daca tie chiar iti pare rau iti poti cere iertare si ii poti explica totul si din punctul tau de vedere. dar sincer nu cred ca un baiat ar intelege vreodata toate astea greseala ta ca l-ai tinut pe acel baiat de brat dupa ce el te.a iertat neavand incredere in tine oricum prea mare. tu l.ai ajutat sa si.o piarda de tot. si lumea vorbeste stai linistita. trece zvonulhappy. simte-te bine esti destul de importanta si de invidiata incat sa vorbeasca de tine