| constanta12345 a întrebat:

Bună TPU!
Spune-ti vă rog detalii despre cum e prima oara cind faci sex?
Am inteles ca nu e chiar placut.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi deosebit de dureroasa prima experienta sexuala adica dezvirginarea, deoarece poate fi foarte neplacuta mai ales daca fata respectiva pana in momentul primei experiente sexuale nu s-a masturbat niciodata intravaginal.De asemenea depinde si de cel care dezvirgineaza fata, cat este de initiat, cat este de tandru, dar in primul rand conteaza cat de "zdravana" ii este scula, in ce masura este dotat de la natura.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai inteles bine, amana-l!

| constanta12345 explică (pentru neutrino):

Nici nu l-am planificat, doar vreau sa stiuhappy

| peperonies a răspuns:

Da, este*

*individual exprience may vary.