| MaryMarik17 a întrebat:

Spuneti-mi cum pot sa fac sa nu ma mai gandesc la un baiat de care imi place.Cel mai bun raspuns va primi o funda.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! In primul rind tu trebuie să i ti faci o autoanaliză serioasă si să identifici exact ce anume te face să te gîndesti la el, că degeaba stergi toate numerele si adreselui de mail si facebook, nu rezolvi nimic, că problema nu sunt acele adrese si numere de telefon, marea problemă este in inima ta, acolo sint toate sentimentele, sediul central dacă vrei, e, acolo ai de lucrat serios, si după inimă la gînduri ai si acolo de lucru, stăruiesti prea mult la clipele petrecute alaturi de el? Atunci nu il vei uita usor, ba mai mult, tot tu vei suferii, pentru că acele clipe petrecute alături de el nu se vor mai intoarce, iar adevăratul motiv il stii doar tu, si probabil si el, dar am uitat un lucru să te intreb, ce virstă ai? La tine e vorba de o pasiune trecătoare asemănătoare unei răceli, dar ai nevoie de "medicamentul" potrivit. Sănătate multă.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna, multumesc pentru fundă. Duminica placuta.

| neutrino a răspuns:

Momentan nu ai cum, dar in timp il vei uita.

| MariaaaaLm a răspuns:

Buna, daca intr-adevar vrei sa-l uiti, urmeaza pasii urmatori :
1. Sterge numarul lui de telefon, facebook-ul, tot ce tine legat de el.
2. Incearca sa-ti faci un prieten foarte bun, te va ajuta foarte mult, asadar, el iti va fi alaturi si iti va zice ce e bine, fiindca este baiat.
3. Incearca sa-l ignori, pe mine m-a ajutat foarte mult chestia asta si dupa o perioada, 1 luna, 2 chiar nu m-am mai gandit de loc la el. Funda? Pupp

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Voi doar pentru fundă răspunde ti?